JARDUERA EKONOMIKOAK

Eraikuntza / Zurgintza
      • Désiré Olhasso 05.59.37.86.95
      • Dominique Marro Ouret 05.59.37.38.35
      • Menuiserie Biekin 06.32.93.38.48
      • Sarl Lanberry 06.81.76.65.90 / 06.76.60.91.16
      • Trounday Anaiak 06.59.46.21.07 / 06.75.27.77.40
Altzairu maiasturu / Ebanista
      • Christian Guichandut 05.59.37.73.27
      • Beñat Seychal 05.59.37.55.36
      • Albert Trounday 05.59.37.38.01
Tindurra
      • Panpi Changala / Michel Iñarra 06.22.81.17.55
      • Patxi peinture 06.31.63.75.18
Hargintza / Igeltsero
      • Beñat Lekumberry 06.74.24.24.80
Hargintza / Lauzadura
      • Brise Gérard 06.17.73.99.40
Arkitekto
      • EURL IDIART Pierre-Louis Portable : 06 77 24 65 95 – pl.idiartgmail.com
Obra kudeatzaile Obra publikoak
      • Gilbert Ernaut 05.59.37.51.76
Garraioak
      • Lucu transports 05.32.14.21.93
Oihanzainak
      • Joanes Guiroy 0683132269
      • Xavier Guiroy
Eremu berdeak
      • Garbiki: Monaco Emile
Argazkilaria

Agri oto 05.59.37.71.17

 

Cotoniñez

https://cotoninez.com/


Leclerc express 05.59.49.21.24

Ile-apaintzailea

      • Nathalie INDA 05 59 37 78 61

Garajea

      • Alfred Guiroy 05.59.37.16.49
      • Astigarage  05.59.37.72.82

Osasuna

      • Dentista: Xabi Florence / Christelle Membrede 05.59.37.71.44
      • Osteopatia: Gabriel MARTIAL https://oosteo.com/osteopathe-osses-64780-1603
      • Erizain taldea : Bidart /Ithurbide/Costa/Goyeneche/Bordagaray : 07 50 70 19 42
      • Sofrologia: Dominique HEGUY 06.81.47.12.15
      • Kine : Céline LAROUDIE 05.59.49.03.06
      • Sozio-estetikaria: Sarah Chevalier
      • Baigura anbulantziak: 05.59.37.73.41

Ehorzketa etxea

      • Landaboure ehorzketa etxea 05.59.26.75.75

Haurtzaroa

      • Haurtzainak: 
        • Isabelle ALFARO 05.59.37.76.14
        • Mayalen SARRATIA 05 59 37 77 52
      • Panpina haurtzaindegia 05 59 37 76 14

Gasna:

Haragia: 

Azafraia, eztia:

Hurrengo hitzorduak

23 Urr

Zurezko eta kanpoko jokoekin animazioa

10:30 - 12:00
125 Ezkerparetako bidea 64780 Ortzaize
05 Abe

Sakatrapu antzerkia

16:30 - 20:00
Zinema gela

Herriko etxea

Orduak:
Astelehenetik ostiralera: 13h30 – 17h30 Asteazkenean: 9h00 – 12h00